Krízové centrum Bratislava - Oficiálne internetové stránky

Vyhľadávanie

 

 
 
 
   

Cesta: Titulka > Fotogaléria

 

Lenovo

December 2015

 
 

      Mikulášske prekvapenie

      O tom, že najväčšiu radosť z mikulášskych prekvapení majú naši najmenší, vieme my - všetci dospeláci. Že ale aj nás - už odrastené deti - poteší niečo zo srdca v toto čarovné ráno, si priznáme máloktorí. Obidva druhy prianí a túžbu ich naplniť si ale tento rok v našom zariadení rozhodli zobrať pod patronát zamestnanci firmy LENOVO a prišli potešiť nielen našich detských, ale aj dospeláckych klientov množstvom darčekov, darov a potravinových balíkov, na ktorých sa podieľali aj svojimi rukami a kúskom vlastného voľného času. Koláčiky, ktoré zamestnanci LENOVO (aj ich polovičky :-)) doma upiekli, boli naozaj výborné a chutili všetkým.

      "Mikuláš" bol top hviezdou popoludnia, všetky deti sa s ním chceli zvečniť a dotknúť sa ho :-), usmievavý "anjel" stihol zase podať ruku a niečo sladké každému z detí, ktoré v KC stretol. Na oplátku si naše deťúrence pripravili krátke pásmo básní a piesní, ktorými tiež chceli vyjadriť svoju vďaku a veľkú radosť.

      Možno do zariadení ako je to naše, nechodí často na návštevu, len-tak veľa ľudí, ktorí nie sú práve v krízovej situácii, chceme veriť, že takýchto príjemných návštev ľudí "zvonku" bude viac, aby každý z nás lepšie chápal, čo všetko je v živote naozaj dôležité a tiež ako málo stačí nielen k detskej radosti...

      V mene celého KC REPULS chceme aj touto cestou poďakovať za ich čas a ľudskú pomoc pre našich klientov.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Lenovo

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Kontakt

Centrum pre deti a rodiny Repuls
Budatínska 59/A
851 06 Bratislava
Tel: +421 2 622 500 35
E-mail: miriam.andrassy@bratislava.sk

Podrobný kontakt


Napíšte nám,
 

Odoslaním súhlasíte so spracovaním údajov


Informácie v päte

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.

 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies