Krízové centrum Bratislava - Oficiálne internetové stránky

Vyhľadávanie

 

 
 
 
   

Cesta: Titulka

 

Zochova chata - Piesok

August 2014

 
 

          Na konci letných prázdnin sme sa spolu s deťmi z úseku výchovy mimo vyučovania  v našom KC vybrali na pobyt na Zochovu chatu. Išli sme za turistikou, relaxom, spoznávaním  tejto zaujímavej oblasti Malých Karpát. Chodili sme po turistických chodníkoch, ktoré nás priviedli vždy do cieľa našej vopred určenej trasy. Dostali sme sa na vyhliadkovú vežu Veľká Homoľa, rozhľadňu Kukla, navštívili sme mestečko Modra, pozreli sme si hrad Červený kameň, kde na nás dýchla dávna história a očarilo predstavenie sokoliarov. Našli sme starobylý Huncokársky cintorín, na ktorom boli hroby  z roku 1800, to miesto malo ozaj tajomnú atmosféru. Pri svojich pochôdzkach lesom sme našli dosť hríbov, no nezbierali sme, stavili sme radšej na istotu, uprednostnili sme lesné plody - jahody a černice:-). Koniec nášho výletu sme ukončili bohoslužbou pod holým nebom v kaplnke sv. Magdalény. Každý deň sa o nás pekne postaral personál z Chaty pod lesom, ktorý nám pripravoval chutné jedlo a spríjemnil pobyt ústretovým prístupom.

          Z päťdňového pobytu si odnášame pekný pocit, že sme zvládli predovšetkým náročné trasy:-) a ak by to bolo možné, na  Zochovu chatu by sme sa celkom radi čoskoro vrátili!

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Zochova chata - Piesok

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Kontakt

Centrum pre deti a rodiny Repuls
Budatínska 59/A
851 06 Bratislava
Tel: +421 2 622 500 35
E-mail: miriam.andrassy@bratislava.sk

Podrobný kontakt


Napíšte nám,
 

Odoslaním súhlasíte so spracovaním údajov


Informácie v päte

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.

 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies