Krízové centrum Bratislava - Oficiálne internetové stránky

Vyhľadávanie

 

 
 
 
   

Cesta: Titulka

 

Vianočná komunita

December 2014

 
 

Vianočný čas v KC...

Po roku sme si - aj bez bielej prikrývky - znovu pripomenuli najkrajšie sviatky. Ešte skôr, ako naozaj prišli,  sme spolu strávili pár krásnych predvianočno-vianočných chvíľ.

Začali sme celkom netradičnou „vianočnou“ komunitou, kde sme s úsmevom nazreli na seba samých milou paródiou očami a vtipom sršiacich niekoľkých našich odvážnych klientov.

Po úsmevnom úvode, kde sa celkom dobre pobavili malí i veľkí, zvážnela atmosféra príjemnou, sviečkami voňajúcou vianočnou atmosférou a  prianiami, ktoré každý z nás dúfa, že sa vyplnia. Duch Vianoc k nám prehovoril cez živý Betlehem a vianočné vystúpenie našich najmenších ukončené tónmi Tichej noci.

Vianočný čas, ku ktorému neodmysliteľne patrí úsmev a stíšenie sa, ale aj celkom obyčajne -  kapustnica a spoločne pripravené sladké koláče, nás všetkých naladil na tú správnu frekvenciu a myslím, že sa páčil nielen našim najmenším.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Vianočná komunita

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Kontakt

Centrum pre deti a rodiny Repuls
Budatínska 59/A
851 06 Bratislava
Tel: +421 2 622 500 35
E-mail: miriam.andrassy@bratislava.sk

Podrobný kontakt


Napíšte nám,
 

Odoslaním súhlasíte so spracovaním údajov


Informácie v päte

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.

 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies