Krízové centrum Bratislava - Oficiálne internetové stránky

Vyhľadávanie

 

 
 
 
   

Cesta: Titulka > Fotogaléria

 

Vianočná komunita 2015

December 2015

 
 

      Vianoce v krízovom centre REPULS

      Ako každý rok, aj tento krát sme záver roka v našom centre oslávili v sviatočnom duchu vianočnej komunity, atmosféru ktorej spríjemňoval rozsvietený stromček, vianočné piesne a program usilovne nacvičený mladšími aj staršími deťmi. Všetci sme deťom držali palce a tešili sme sa s nimi, ako celý program ľahko a s úsmevom na tvári zvládli. Krásneee... :-)

      Niekoľko dní na to už vianočnú atmosféru bolo cítiť z každého kúta nášho zariadenia. Ježiško nezabúda ani na ľudí, ktorí nemajú svoj domov a nemôžu najkrajšie sviatky v roku prežiť možno v takej pohode, ako by si priali, preto sa zastavil aj u nás a nechal vianočné prekvapenia pre dospelých a predovšetkým pre deti. Pohľad na svietiace očká našich najmenších pri rozbaľovaní darčekov stál zato!:-)

      Ježiškovi a jeho pomocníkom, ktorými tento rok boli Mária Gubová, Andrea Reichová, Katarína Augustinič, Michal Feik, Martin Chren, pracovníci Tatra banky a ľudia z Komunitnej nadácie, úprimne ďakujeme!!! 

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Vianočná komunita 2015

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Kontakt

Centrum pre deti a rodiny Repuls
Budatínska 59/A
851 06 Bratislava
Tel: +421 2 622 500 35
E-mail: miriam.andrassy@bratislava.sk

Podrobný kontakt


Napíšte nám,
 

Odoslaním súhlasíte so spracovaním údajov


Informácie v päte

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.

 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies