Krízové centrum Bratislava - Oficiálne internetové stránky

Vyhľadávanie

 

 
 
 
   

Cesta: Titulka

 

Večierok strašidiel

November 2014

 
 

      Nedávny novembrový podvečer patril v našom KC strašidlám a strašidielkam - rozhodli sme sa pripomenúť si aj my Halloween so všetkým, čo k správnemu "strašidelnému" večierku patrí.

      Deti aj dospelí si niekoľko dní vymýšľali a zhotovovali kostýmy s heslom "hrôzostrašnejší vyhráva" :-), tým menším s výrobou ochotne pomáhala naša Silvia.

Prišiel deň D a zapálením svetlonosov z tekvíc strašenie mohlo začať...

      Malé i väčšie strašidlá, upírikov a zombie... večerom previedli dva prívetiví netopiere Silvia a Miška a na všetkých čakal bohatý program plný prekvapení. Zabávali sme sa pri zvukoch strašidelnej (ale aj úplne modernej) hudby, ktorú pre všetky tancuchtivé príšerky skvelo namixoval DJ Karol. Súťažili sme pri výrobe originálneho strašidla podľa vlastnej fantázie, najmä deti si zasúťažili o najstrašidelnejší smiech, no a samozrejme všetci o najlepšiu masku večierka. Hodnotila významná porota v zložení: Zaklínačka všetkého zlého, Pavúčia kráľovná, Kostlivec a DJ Karol v jednom a vzácny hosť, ktorý akoby z oka vypadol Stevenovi Tylerovi z Aerosmith :-))) Nechýbali ani sladké odmeny pre víťazov a porazení, ako aj všetci ostatní, si pochutili na bosorkiných prstoch z piškótového cesta z Lenkinej dielne, chrumkavých Monster chipsoch, či na výborných jablkových koláčoch od Sisy, Lucky, Simonky a Betky. Mňam :-)

      Na záver výbornej zábavy, ktorá všetkých zase o niečo viac zblížila sa objavil záhadný biely "chutný" duch KC, z ktorého napokon najmä naši najmenší odpozorovali známu tvár vychovávateľky Lenky.

      Bolo hrôzostrašne, ale veselo a jednoducho skvelo. Tešíme sa zase o rok!

Dostrašenia, priatelia :-)
 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Večierok strašidiel

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Kontakt

Centrum pre deti a rodiny Repuls
Budatínska 59/A
851 06 Bratislava
Tel: +421 2 622 500 35
E-mail: repuls@bratislava.sk

Podrobný kontakt


Napíšte nám,
 

Odoslaním súhlasíte so spracovaním údajov


Informácie v päte

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.

 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies