Krízové centrum Bratislava - Oficiálne internetové stránky

Vyhľadávanie

 

 
 
 
   

Cesta: Titulka

 

Relaxačno-eduakatívny pobyt Smrekovica

Júl 2014

 
 

           V dňoch od 28.7 do 31.7.2014 sme sa rozhodli ponúknuť rodičom a ich deťom v našom Krízovom centre možnosť stráviť letné 4-dnie  v krásnom prostredí Veľkej Fatry a aj takýmto spôsobom si vychutnať spoločné chvíle, využiť čas a zažiť pocit, že sme SPOLU. Pod vlajkou dobrej nálady sme vyplávali na Pirátsku plavbu (v takomto duchu sa totiž nieslo pár našich spoločných dní) - smer Smrekovica. Veľa radosti, iskra v detských očiach, nadšenie, súťaživosť, aj len tak príjemné bytie bolo jasné od začiatku pobytu. Počiatočnú nepriazeň počasia sme úspešne zažehnali a vyrazili sme na prieskum okolitých krás. A skutočne - bolo sa na čo pozerať, zakúsili sme chuť práve odtrhnutých čučoriedok, fialovú nielen na prstoch ale aj na tričku :-), dubáky ako z rozprávky, vôňu machu, výhľad do diaľok. Tí najmenší ruka v ruke s mamou či otcom s úsmevom aj všelijako, cez kaluže :-).

            Snažili sme sa rodičom pomôcť pochopiť aký obrovský význam má rodina a láska v nej, skupinovou prácou sme pootvorili dvere do psychologických tajomstiev umenia rodičovstva. Náš program spestril výlet na Oravský hrad, ktorý navštívili mnohí po prvýkrát a zanechal nezabudnuteľné dojmy. Nechýbalo hľadanie pokladu - pravých zlatých čokoládových :-) dukátov, futbalové zápolenie či opekačka a chytľavé gitarové songy. Čas utiekol rýchlo. No cestou späť sme nemohli nenavštíviť Dobšinského svet ľudových rozprávok a tým  Habakuky na Donovaloch urobili pomyselnú bodku na našej plavbe domov. 

           Odnášame si spomienky na fotkách, aj tie, ktoré sú uložené hlboko v nás a tešíme sa na ďaľšiu plavbu niekedy nabudúce.

           Za celú posádku ďakuje: kapitán Al, kormidelník Peťo a plavčíci Iva a Miška ;-)

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Relaxačno-eduakatívny pobyt Smrekovica

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Kontakt

Centrum pre deti a rodiny Repuls
Budatínska 59/A
851 06 Bratislava
Tel: +421 2 622 500 35
E-mail: repuls@bratislava.sk

Podrobný kontakt


Napíšte nám,
 

Odoslaním súhlasíte so spracovaním údajov


Informácie v päte

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.

 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies