Krízové centrum Bratislava - Oficiálne internetové stránky

Vyhľadávanie

 

 
 
 
   

Cesta: Titulka > Fotogaléria

 

"Guláš" párty

September 2015

 
 

      Leto sa končí a keďže bolo naozaj bezchybné, chceli sme sa s ním rozlúčiť tak, ako sa patrí - poriadnou party! Počasie nám doprialo naozaj krásny, skoro tropický deň a tak sme sa pustili do príprav. Pomohol, kto mohol, varil sa totiž guláš a že bol naozaj výýýborný, možu povedať všetci, ktorí z neho ochutnali. Na jazyku pálil tak akurát, presne ako slnko a jeho stále teplé septembrové lúče. Originál guláš sa jedol a v príprave slepého guláša sa súťažilo - bez úrazov a nehôd, s očami dokorán, klienti správne pokrájali a premiešali všetky potrebné ingrediencie. Niekomu sa darilo viac, niekomu menej, radosť víťazného družstva však bola zaslúžená. Za zmienku stojí určite aj úsmevná tombola, vrchol podujatia, kde s každou výhrou prišlo naozaj nečakané prekvapenie a tak si prekvapení výhercovia užívali napríklad výlet do Tatier s tatrankami či nový účes s melírovacou sadou a la cedidlo.

Návratom do detských čias si radosť z pripravených hier užívali aj všetci dospelí. Všetkým nám to hralo v každom smere a to aj na gitare a spevavou bodkou sme toto septembrové popoludnie aj ukončili. Bolo nám príjemne a voňavo.

Nielen dobré jedlo bolo to, čo nás v tento deň potešilo... bol to najmä spoločne strávený príjemný čas plný hudby, pohody a radosti.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > "Guláš" párty

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Kontakt

Centrum pre deti a rodiny Repuls
Budatínska 59/A
851 06 Bratislava
Tel: +421 2 622 500 35
E-mail: miriam.andrassy@bratislava.sk

Podrobný kontakt


Napíšte nám,
 

Odoslaním súhlasíte so spracovaním údajov


Informácie v päte

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.

 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies