Krízové centrum Bratislava - Oficiálne internetové stránky

Vyhľadávanie

 

 
 
 
   

Cesta: Titulka

 

Anjel pre rodinu

Máj 2016

 
 

      Akcia „Anjel pre rodinu“

      Dňa 23.5.2016 sa v Krízovom centre Repuls uskutočnila akcia „Anjel pre rodinu“ pri príležitosti Svetového dňa rodiny, ktorý sa každoročne oslavuje dňa 15.mája.

      Ako jediné bratislavské krízové centrum máme možnosť prijímať a podporiť pobytovou formou starostlivosti aj celé rodiny, preto tento sviatok považujeme za mimoriadne dôležitý. A aj z tohto dôvodu sme pozvali na túto akciu ľudí zo spoločnosti LENOVO, s ktorými sme spoločne strávili už jednu milú, sladkú a potešujúcu akciu minulý rok. „Lenovácki anjeli“ počas celého programu prispievali k pohodovej atmosfére, na krátku chvíľu sa stali "príbuznými"našich rodín, povzbudzovali k spolupráci, aktívne sa zapájali a opäť priniesli kopec sladkých a zdravých darčekov pre našich klientov. :-)

      V duchu myšlienky, že rodina drží spolu, sme si spoločne formou rôznych aktivít pripomenuli hodnotu rodiny, zamysleli sme sa nad potrebami a túžbami detí aj ich rodičov, vytvárali sme spoločné rodinné koláže, povedali milé slová blízkym ľuďom a zároveň súťažili o super ceny od spoločnosti LENOVO.

      Bol to jeden z tých dní, kedy sa ľudia spolu cítia príjemne a to bez ohľadu na situáciu, v ktorej sa nachádzajú, bez ohľadu na starosti, ktoré im uberajú úsmev z tváre a kedy je radosť a ľudské teplo tak blízko, že máme chuť ich chytiť a viac nepustiť.

      Ďakujeme!:.-)

        

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Anjel pre rodinu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Kontakt

Centrum pre deti a rodiny Repuls
Budatínska 59/A
851 06 Bratislava
Tel: +421 2 622 500 35
E-mail: repuls@bratislava.sk

Podrobný kontakt


Napíšte nám,
 

Odoslaním súhlasíte so spracovaním údajov


Informácie v päte

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.

 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies