Krízové centrum Bratislava - Oficiálne internetové stránky

Vyhľadávanie

 

 
 
 
   

Cesta: Titulka

 

Karneval 2016

Karneval
Február 2016

 
 

      Náš "Carnevale"...

      Karnevalový čas je opäť tu! Možno neviete, že slovo "karneval" pochádza z talianskych slov "carne levare" - "nejesť mäso" a tak pred dlhým pôstnym obdobím si odjakživa ľudia radi zatancujú, zabavia sa a nešetria ani dobrým jedlom. My sme tiež neboli výnimkou, hoci sme v KC neplesali v spoločenských šatách, radosť sme si sprítomnili maskami a zábavou v už tradičnom karnevale pre nás všetkých. Plesové róby sme nahradili maskami a kostýmami od výmyslu sveta. A tak, ako každý rok, aj teraz sme popustili uzdu vlastnej fantázii a nešetrili sme nápadmi, farbami, farbičkami a ani lakom na vlasy :-). Bolo sa na čo pozerať a porota - tiež "zamaskovaná" :-) - mala veru z čoho vyberať. Nielen naši klienti, ale aj my zamestnanci, sme sa vrátili do detských čias a premenili sa na chvíľu na niekoho/niečo iné, nové...

      Atmosféra sa niesla pod taktovkou ráznej Vilmy Flinstonovej :D. Boli súťaže radosť, zábava a smiech. Nemohla chýbať ani hudba, ktorá bola pre tento večer v rukách "lekárskeho dua" - od výberu cez realizáciu skvelých tanečných songov.

      Kto nestačil s dychom pri diskotancoch (a že sme mali naozaj tanečnú výdrž... :-)), mohol ochutnať z pravej fašiangovej pochúťky od vychovávateľky Lenky - šišky a veeeeľa vody na osvieženie padli naozaj vhod.

      Víťazov bolo hneď niekoľko a z darčekov sa tešili deti i dospeláci. Nielen v súťaži o najkrajšiu masku - tento rok zahviezdila Veronika a jej zmysel pre humor, prednosti a "zadnosti" ;-), ale aj v zábavných súťažiach, ktorých bol plný celý karnevalový večer.

      Zábava a smiech sa niesli po chodbách KC a aj tí, ktorí nestihli prísť na úvod, neodolali a pridali sa k nám do tanca, aj keď neskôr.

      Keď dohrala hudba a zhasli svetlá, vytancované nohy a zážitok z príjemného večera zostal v nás. Viac nenapíšem, takýto večer nestačí len vidieť, treba ho prežiť :-).

      Takže o rok, v tomto čase, vidíme sa zase...

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Karneval 2016

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Kontakt

Centrum pre deti a rodiny Repuls
Budatínska 59/A
851 06 Bratislava
Tel: +421 2 622 500 35
E-mail: repuls@bratislava.sk

Podrobný kontakt


Napíšte nám,
 

Odoslaním súhlasíte so spracovaním údajov


Informácie v päte

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.

 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies