Krízové centrum Bratislava - Oficiálne internetové stránky

Vyhľadávanie

 

 
 
 
   

Cesta: Titulka > Fotogaléria

 

Karneval

Február 2015

 
 

       Fašiangové a karnevalové obdobie má svoju čaro a my to vieme. U nás patril karnevalu jeden z februárových večerov. Príprava bola v plnom prúde od rána a pracovné nasadenie ukázali nielen naši klienti, ale aj ostatní zamestnanci KC. Žeby to bolo tou radosťou a tešením sa na všetky masky? :-)

       Tak či tak, hodina H sa blížila, všetko veselé a farebné bolo pripravené a šou sa mohla začať. Odštartoval ju nástup zamaskovaných klientov a odborného tímu na nepoznanie v rytme skvelej hudby, tentokrát z dielne DJ-a Peťa, ktorý nám namixoval tanečnú všehochuť pre dokonalú atmosféru. Večerom nás na Čiernej Perle cez more súťaží preplavila karibská pirátka Silvia. O NAJ maske karnevalu rozhodovala, ako inak, porota - tentokrát čisto v športovom "gala" - ako hokejovo-futbalová trojka :-) Úlohu mali neľahkú, masky boli na tomto ročníku KC karnevalu naozaj úžasné a nápadité - od bábiky Klementíny, cez malé "volské oko", milú malú Šmoulinku... Nakoniec ale predsa len rozhodli a víťazná maska nás na okamih preniesla až na ďaleký východ - atmosféru Číny nám sprítomnila gejša Oľga.

       Večer bol prepletený zábavou, smiechom a súťažami, v ktorých sme si hľadali stratených "parťákov" z rôznych známych aj menej známych rozprávok ako napríklad mamuta z Doby ľadovej :D a iné, najmä deťom známe, postavy a postavičky. Na poriadok a všetky dôležité momenty počas celého večera dozeralo pozorné, tak trochu policajné očko :-) 

       Pre tancuchtivé a súťaživé masky nechýbalo ani tradičné fašiangové občerstvenie - šišky od Lenky ale aj iné sladkosti, ktorými nás potešila Nicol a Iva. Nicole nám okrem šikovnosti v kuchyni a sladkých koláčov ukázala aj odvahu a svojou tanečnou choreografiou upútala naozaj všetky oči v spoločenskej miestnosti :-). A na záver? Diskotéka pre všetkých - malých aj veľkých.

 
 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Karneval

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Kontakt

Centrum pre deti a rodiny Repuls
Budatínska 59/A
851 06 Bratislava
Tel: +421 2 622 500 35
E-mail: miriam.andrassy@bratislava.sk

Podrobný kontakt


Napíšte nám,
 

Odoslaním súhlasíte so spracovaním údajov


Informácie v päte

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.

 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies